AKTUALITY NA FACEBOOKU

Aktuální informace o dění v knihovně sledujte na našich sociálních sítích.

ČTENÁŘSKÁ HRA "PSÍ ROK"

Milé děti,
máte rádi psy a baví vás knihy o psích hrdinech? Pojďte se zapojit do nové čtenářské hry PSÍ ROK, kterou pro nás vytvořila Knihovna Boskovice. Začínáme 1. března, hra potrvá až do 31. prosince 2021, připojit se do ní můžete kdykoliv během roku.

OSLAVA 110. VÝROČÍ ZALOŽENÍ HASIČSKÉHO SBORU V BRŤOVĚ-JENČI

V sobotu 6. července 2013 proběhla oslava vzniku našeho dobrovolného hasičského sboru. O jeho historii se více dozvíte zde. Všem, kteří se zasloužili o jeho dobré jméno patří náš dík! Do dalších desetiletí a snad i celého dalšího století přejeme našim hasičům hodně zdaru.

BESEDA S JIŘÍM VYMĚTALÍKEM

V sobotu 15. března 2014 se uskutečnila v sále obecního úřadu zajímavá beseda s Jiřím Vymětalíkem o desetileté historii vlastivědných zájezdů brťovských dárců krve. Účast návštěvníků byla velmi dobrá.

BESEDA S MGR. JITKOU BARTOŠOVOU

Ve středu 9. dubna 2014 provedla Mgr. Jitka Bartošová poučnou besedu Jak na finance. Občany bohužel zlákalo pěkné počasí k pracím na zahrádkách a účast byla velmi malá (k jejich velké škodě).

Nepřehlédněte zajímavé odkazy!

V sekci Zajímavé odkazy najdete přesně to, co slibuje její název. Vybrali jsme užitečné rádce pro výběr skvělé knihy přesně pro Vás „na míru“! Uspokojí ty, co hledají tip na něco čtivého (například napínavou detektivku), i ty pátrající po netradičních formátech (například mluvené slovo pro nekonečné žehlení).

Naše knihovna má nový web!

Naše knihovna má nové internetové stránky. A má z nich velkou radost. Věříme, že se Vám líbí, najdete zde vše potřebné a budete se často a rádi vracet, abyste zjistili, co je nového, které knížky přibyly a jaké akce chystáme.